Saturday, September 23

BOHPЕДНА ВЕСТ: МАКЕДОНИЈА НА НОЗЕ ВЕЧЕРВА- Изгубен е малолетник! Еве ги деталите

BOHPЕДНА ВЕСТ: МАКЕДОНИЈА НА НОЗЕ ВЕЧЕРВА- Изгубен е малолетник! Еве ги деталите.

На лошите вести им нема крај. Голема акција доцна вечерва. Изгубен е малолетник од 15 години од Битола.

Деталите и целата содржина продолжува после рекламата.

Итно се реагира – сите се надеваат на среќен крај!

СВР-Битола почна акција за пронаоѓање на малолетник од Битола кој како што пријавила А.И. (33 г.) се оддалечил од својот дом.

Синоќа во 22.10 часот во СВР-Битола, A.И.(33) од Битола пријави дека од домот се оддалечил нејзиниот син А.И. (15 г.).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето, велат од СВР-Битола.

Да се надеваме на убави вести во најскоро време.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *