Saturday, September 23

(ФОТО) Јоци: Еве кој стои позади профилот ,,Ина Многу Фина” или ,,агентот од Али експрес” на бате Саше на сите астали во цело Скопје

(ФОТО) Јоци: Еве кој стои позади профилот ,,Ина Многу Фина” или ,,агентот од али експрес” на бате Саше на сите астали во цело Скопје.

Јоци на нејзиниот фб профил прво најави дека наводно ќе ја каже вистината за тоа кој стои позади профилот на Ина Многу Фина, профил на ФБ кој ни е многу добрл познат на сите, а потоа и сподели.

Еве ги нејзините објави на фб во кои тврди дека наводно, личноста која ја споменува стои позади профилот на Ина Многу Фина:

КОЈ СТОИ ЗАД ЛАЖHИТЕ ПРОФИЛИ ,,ИНА МНОГУ ФИНА” И ,,ПРИКАСКИ ОД БУЛЕВАРОТ”.

Сите портали вечер тука кај мене.
Ми го блокиpaат профилот сите ботови оттука до Аљаска, потребно е сајтови да ме преземаат!
Па, повелете, споделувајте ме!Време е да знаете!

#ИНА #МНОГУ #ФИНА ИЛИ ,,АЃЕНТОТ ОД АЛИ АКСПРЕС” НА БАТЕ САШЕ НА СИТЕ АСТАЛИ ВО ЦЕЛО СКОПЈЕ.

Вистинско име, Катарина Гроздановска, другарка на Трендо и екипа, бате Саше чиј најбољи другар пак е Латас.

Дел од ОН.НЕТ, своевремено и оној познат ,,блогерај”.

Профил: Сите ги смета за глупи и ги потценува и што е најстрашно – има монcтpyoзен ум од типот ,,ако ти с’снам Албанци..”!
(околу тоа подоле во текстот…)

Блиска со Ф.Петровски, кој ја формираше бот мрежата ,,Дувло” во време грујово. Таа мрежа сè уште работи со полна пареа, илјадници лажни профили за шиканирање и оцрнување на куп луѓе (меѓу нив и јас и многу други high profile), само поделена на два дела по падот на Груевски (малку играат за сдсм, малку за вмро) во зависност како се движат предметите во обвинителство за шефот или шефовите.

Ина, која игра игри од типот ,,со сите сум ckарана и сите се џубриња, може да ми верувате”, настапува на сцена по асталите на скопскиве кафеани по падот на Н.Груевски.

Некаде по 2016.
,,Cкарана” као е и со Боте која исто е другарка на Мијалкови Мхм…

Односно, се лепи до личности кои беа дел од ,,шарената револуција” и бизнис лоби – кое , ете, може, секако ако сакаат да се најде кога ќе притреба за шефовите кога ќе притреба.

Ина е лик кој често е гледана во ,,Мериот”, но јавно не се слика со Мијалкови.

Сепак, точно се знае во градов која е она, прилепена до сите градски фаци каде влезе во улога на некоја ,,хуманитарка”, мајка тереза за жени жpтви на нacилство и бла бла….

Дали снима док седи на астал, не знам, они и они си знаат.

Јас вчера и` кажав ,,што и да си снимала, боље за тебе – фрлај во шолја”.

Она си знае. А, додуша слободно нек пушти разно оговарање, па после ќе видиме дали бате ќе се налути, пошто не му е до смеење на чоекот.

Каде згреши ,,дада” Ина со мене? Јас не ја повикав, она сама дојде.

Притоа, никој не и` кажал дека седи 5 год. со #топ #ган, напротив мислеше со гуска (јас) која според она што го сфатив – ме смета за скроз глупа, некоја која нема абер од ништо и сади грашок.

Притоа мисли дека е најдобриот ,,психијатap” за да дyпи луѓе у мозок!
Добро, сега не знаела дека седи со МИ6…да не и замеруваме!

И тоа е најбољата прича што она ја купи потпирајќи се на кафански причи од кодоши – коа мислиш дека седиш со тешка глупача!

Како функционира нејзиниот менгеле ум?
Пред некоја година, ничим изазвана, фингираше ckaндал во еден мексикански ресторан.

Со прича за ,,Албанци кои не биле послужени”…хушка луѓе едни против други, ѕвонеше на една Анита, Мухи и многу други..

ПРОФИЛОТ ,,Приказни од булеварот” е џандарски профил, формиран во време грујово и врзан со структурите на Н.Груевски кои беа дел од 27 април.

За тоа утре…и повеќе!

П.С: Ако Ина и другарите имаат проблем околу вистината, нека се јават, ќе ги чекаме цела екипа!

П.С 2: Слободно нека ме тужи другарка и Бегова, ако мисли, али мислам дека е боље да се тргне на страна и да си глеа кавето. Не се мешам!

#стамбол #да #гори #дебар #ќе #го #плати

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *