Thursday, October 5

СЕ СРУШИ НА ЗЕМЈАТА КОГА ГО ВИДЕ – татко си го гушка и бакнува мpтвото бебе штотуку извадено од урнатините (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

СЕ СРУШИ НА ЗЕМЈАТА КОГА ГО ВИДЕ – татко си го гушка и бакнува мpтвото бебе штотуку извадено од урнатините (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО).

Социјалните мрежи преплавени од снимки и видеа од кои и каменот би заплакал.

Целата содржина во продолжение после рекламата.

Разорните земјотреси што вчера ја погодија Турција однесоа над 5.000 човечки жртви во Турција и Сирија, а меѓу нив има и многу деца и бебиња.

Во потресот се уништени неколку илјади објекти од двете страни на границата, а спасувачките екипи се веќе 40 часа на терен обидувајќи се да дојдат до преживеаните кои останале затрупани под рушевините.

За жал многумина луѓе немаа шанси да се спасат или се уште да се живи под урнатините, па така светот го заобиколи страшна снимка на која татко.

Видеото можете да го погледнете ОВДЕ(клик ТУКА).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *