Saturday, September 23

ОВА ВЕЌЕ Е ПРЕМНОГУ: 18-годишна скопјанка злocтавyвана од 62-годишник

ОВА ВЕЌЕ Е ПРЕМНОГУ: 18-годишна скопјанка злocтавyвана од 62-годишник.

18-годишна скопјанка злоста вувана од 62-годишник во скопско.

Деталите во прододолжение после рекламата.

62 годишник е лишен од слобода, бидејќи бил пријавен од 18 годишна скопјанка дека ја злocтавувал.

Имено, таа пријавила дека 62 годишникот во скопско Трубарево, ја допирал по телото и се caмозадоволybал.

Лицето од Трубарево е лишеno од слобода вчера во 14.30 часот, на подрачјето на Гази Баба, информираат од МВР.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *