Tuesday, May 30

(ВИДЕО) НИВЕС ГИ БАКНУВАШЕ ГАРДИСТИТЕ НА ПЕНДАРОВСКИ: Хрватската пејачка со недолично и ckaндалозно однесување во вила Водно

НИВЕС ГИ БАКНУВАШЕ ГАРДИСТИТЕ НА ПЕНДАРОВСКИ: Хрватската пејачка со недолично и ckaндалозно однесување во вила Водно.

Текст превземен од порталот Фактор.мк

Видеото кое предизвика лавина од коментари најдолу во текстот.

Во претседателската вила Водно во Скопје, на прием кај шефот на државата, Стево Пендаровски, синоќа присуствувала и познатата хрватска пеjачка, модел, глумица, писателка и старлета Нивес Целзиус.

Таа била на листата на поканети гости на Спортско радио, а поводот за прием кај Пендаровски е одржувањето на 30. јубилеен Турнир во мал фудбал на медиуми, во организација на Спортско радио 90.3 ФМ,

Откако Нивес Целзиус објави видео од приемот кај Пендаровск, коментарите на социјалните мрежи се разгореа поради нејзиното однесување.

Нивес ги бакнува гардистите на претседателот, што според граѓаните е недолично и скандалозно однесување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *