Saturday, September 23

Неуспешно запросување на натпреварот на ПАРТИЗАН: Навивачот доживеа големо PAЗОЧАРУВАЊЕ откако клекна пред девојката

Неуспешно запросување на натпреварот на ПАРТИЗАН: Навивачот доживеа големо PAЗОЧАРУВАЊЕ откако клекна пред девојката.

Во средината на првата четвртина, додека Партизан водеше од 14:4, двојката се појави на големото платно во салата.

За време на натпреварот помеѓу Партизан и Зенит во Суперкупот на ВТБ лигата кој се одржува во Русиja, еден од навивачите се обидел да ја запроси својата девојка.

Навивачот клекнал со прстенот пред својата девојка, која одмавнала со главата и ја тргнала кутијата со прстен од пред неа.

Мажот потоа станал и се оттргнал од кадарот додека девојката го покривала лицето со рацете.

Погледнете го видеото:

„Не би биле во кожата на овој човек“, стои во описот на видеото кое се шири на социјалните мрежи.

„Јавните предлози ретко се добра идеја“, заклучува еден твитерaш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *