Friday, December 8

Момците од Задруга утрото го дочекаа прегрнати: Видеото излезе на површина, а коментарите само фрчат!

Момците од Задруга утрото го дочекаа прегрнати: Видеото излезе на површина, а коментарите само фрчат!

Задругата Марко Марковиќ е познат како голем срцекршач во реалити програмата „Задруга 6“.

Тој имаше тypбулентна врска со старлетата Станија Добројевиќ, а на неговиот шарм во реалното шоу не остана имуна ниту Маја Маринковиќ.

Сега Марко Марковиќ не се разбуди во друштво на една од задругарките што го бакнуваа, туку на задругарецот Марко Стефановиќ.

Никој не можеше да ја очекува оваа глетка.

Стефановиќ малку спиел на градите на Марко, а кога почнала музиката, без многу помпа, тој се преселил веднаш до него, продолжувајќи го својот сон.

Секако, твитерџиите веднаш почнаа да шпекулираат дека Марко нема среќа со девојки, сомневајќи се дека го сака истиот пол.

„Се разбуди, но не сакаше да мрда“, „Колку се слатки“, се само дел од коментарите, а видеото можете да го погледнете ОВДЕ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *