Saturday, September 23

Мислевте дека сте виделе СЕ: На Џани му направија круна од ЕВРА, а за песната зеде 1000€ – Му ставаа пари и во чевлите (ВИДЕО)

Мислевте дека сте виделе сѐ: На Џани му направија круна од ЕВРА, а за песната зеде 1000€ – Му ставаа пари и во чевлите (ВИДЕО).

Видеото можете да го погледнете најдолу.

Пејачот Радиша Трајковиќ Џани пеел на свадба во Германија, а со него настапиле и Катарина Грујиќ, Андреана Чекиќ и Урош Живковиќ.

Имено, Катарина Грујиќ на својот Инстаграм профил сподели видео на кое се гледаат рацете на Џани полни со пари, но тоа не е се, гостите му ставаат пари во кошулата, околу главата, па дури и во чевлите.

– Мислевте дека сте виделе се – напишала Катарина Грујиќ.

Да потсетиме, Џани е инаку познат како крал на бакшишот и крал на забавата.

Знае да земе неверојатна сума за една песна, како што е напишано. Така за време на турнејата во Америка заработил 30.000 долари само за песната „You never loved me“!

Познато е и дека пејачот ги исполнува сите желби, па во една прилика кога гостинот му го побарал, наздравил со неговиот чевел.

Видеото погледнете го во продолжение:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *