Friday, December 8

За себе вели дека е СЕРИСКА ЉУБОВНИЦА веќе 10 години! Тврди дека спиела со над 100 ЖЕНЕТИ МАЖИ и открива: Ова е показател дека ќе ве изневери

За себе вели дека е СЕРИСКА ЉУБОВНИЦА веќе 10 години! Тврди дека спиела со над 100 ЖЕНЕТИ МАЖИ и открива: Ова е показател дека ќе ве изневери.

Гвинет Ли се опишува себеси како сериска љубовница и вели дека повеќе од 10 години ужива во краткорочни афери со оженети мажи.

Таа откри како патува низ светот за да им помогне на брачните парови да ги исполнат своите cekcyaaлни фантазии и тврди дека и покрај тоа што луѓето веруваат дека таа ги раскинува браковите, таа всушност ги спасува!

Сè започна додека таа сè уште беше во брак со нејзиниот сега починат сопруг Роберт, кога се приклучи на водечката веб-страница за запознавање во ОК. Гвинет и Роберт се сакаа, но и покрај нивниот добар брак, тој често ја изневеруваше.

“Мислев: Ако не можете да го победите, придружете му се. Знаев дека не можам да го контролирам неговиот нагон за изневерување и знаев дека моето изневерување нема да биде проблем за него”, изјави таа за Daily Star.

Беше доволно зрел да знае дека би било лицемерно да каже било што. Отсекогаш сум сакалa ce*cc и возбуда од спиење со некој нов. И двајцата имавме односи со различни луѓе пред тој за жал да ympe од pak пред повеќе од 10 години“, додаде таа.

Атрактивната 49-годишна девојка истакнала и дека срцето и било скршено по cmpтта на сопругот, но дека набрзо повторно почнала да излегува. Од тогаш до сега спиела со над 100 оженети мажи, а интересно е што видела и еден закон – вели дека најмалку три четвртини од нејзините љубовници имале неверни родители.

„Синовите и ќерките на неверните родители помалку се плашат од критики бидејќи знаат дека го правеле истото во минатото. Еден од мажите со кои сум се забавувал беше богат банкар од Кембриџ чија мајка се мажела три пати. Тој пораснал гледајќи го нејзиниот состанок со успешни мажи и тоа секако се одрази на неговото однесување подоцна“, изјави таа во една прилика за „Mirror“.

„Друг од моите љубовници беше момче во неговите триесетти чии родители биле неверни во неговите тинејџерски години. Сега тој е оженет и не може да биде верен. Ми кажа дека идејата да остане со истата жена 50 години изгледала досадна за него, откако видел колку се забавувале неговите родители со други луѓе.

А неговата сопруга го изневерува, по примерот на нејзините родители. Би рекла дека изневерувањето привлекува други изневерувања – така што двете страни знаат што да очекуваат“, додаде таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *