Friday, June 2

Дечко на утакмица клекнал пред девојката и извадил прстен: Се заврши со ШАMAP! (ВИДЕО)

Дечко на утакмица клекнал пред девојката и извадил прстен: Се заврши со ШАMAP! (ВИДЕО).

Тектстот и видеото во продолжение после рекламата.

Натпреварот помеѓу Бостон Ред Сокс и Торонто Блу ​​Џејс во американската безбол лига пошироката публика ќе го памети по еден бизарен обид за запросување.

Еден од обожавателите клекнал пред својата девојка, а нејзиниот ентузијазам наеднаш паднал кога видела каков прстен и наменил.

Станува збор за Ринг Поп, бонбона во форма на прстен.

Нејзината реакција била брза и жexтока, таа го полила со пијалок на своето момче и му удpила шлаканица и демонстративно ја напуштила трибината.

Непотребно е да се каже дека видеото од овој неуспешен предлог (или несакана шега) стана хит на социјалните мрежи.

Погледнете го видеото во продолжение.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *