Wednesday, October 4

CTPAШНО: Девојка го пpeгазила пopaнешниот дечко во Тетово!

CTPAШНО: Девојка го пpeгазила пopaнешниот дечко во Тетово!

Подолго време биле во врска, раскинале, а потоа го прегазила.

Деталите во продолжение после рекламата.

Момче од Тетово во полициска станица пријавило дека неговата поранешна девојка го удрила со автомобил во доцните вечерни часови додека одел пеш.

„Дваесет и седумгодишниот Д.М. од Тетово, ноќеска во 3 часот и 30 минути во СВР Тетово пријавил дека околу 2 часот и 20 минути на улица „141“ во Тетово бил удрен од возило „алфа ромео“ со тетовски ознаки, што го управувала тетовката А.М.(26), со која подолго време биле во врска“, извести полицијата.

МВР го расчистува и документира случајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *