Friday, December 8

Во салата сите изненадени, а најмногу невестата: Младоженец објави видео во кое сопругата го изневерува со негов братучед (ВИДЕО)

Во салата сите изненадени, а најмногу невестата: Младоженец објави видео во кое сопругата го изневерува со негов братучед (ВИДЕО)

Чекал вистински момент да и се одмазди на сопругата која ниту повеќе, ниту помалку, го изневерувала со неговиот роднина.

Кога сите очекувале да гледаат видео за нивната љубов, се појавиле сцени од неверството на сопругата.

Видеото го гледале во сала каде што таа е во невестински фустан, а се присутни сите блиски пријатели и роднини.

Како ли на тоа реагирале нејзините родители и братучедот на младоженецот.

Како што објавува Дејли Мејл, младоженецот спремил три видеа. На едно од нив се гледа неверството во станот кој се реновирал, а во кој тој поставил камери за кои неговата сопруга очигледно не знаела.

Медиумите открија дека парот бил две години во врска пред да стапат во брачните води.

Сепак изгледа бракот заврши предвреме со ова откритие.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *