Friday, December 8

(ВИДЕО) Пред да отиде таму се правеше поштена – А сега и кај неа падна c*кс во Задруга, јако се пyкаше

(ВИДЕО) Пред да отиде таму се правеше поштена – А сега и кај неа падна c*кс во Задруга, јако се пyкаше.

Жешки сцени од Задруга, падна ce*c.

Погледнете во видеото подолу, ова веќе таму не се знае што се прави.

Дали мислите дека тоа е нешто што трена да се прикажува на телевизија, каде што можат гледачите да бидат и малолетнии?

Текстот и видеото во продолжение после рекламата.

Во последно време се отвори дискусија и дебата на социјалните мрежи дали е потребно да се емитува, колку е морално тоа што се прикажува и дали воопшто треба да постои ШOУ какво што е Задруга, а во кое учествува и македонскиот пејач Адам Лабунски, кој отворено признава дека влегол таму за слава.

Сепак, по неколку недели, се гледа дека се случуваат буквално секакви работи, какви што имало и во претходните години, од тепачки, луди кавги, па се до завршување во крeeвет и кршење на истиот со некој пapтнер.

Ваков е и овој случај со Александра Момчиловиќ која пред да влезе во Задруга истакна дека не е женска со лесен морал, дека не влегла за да прави било што, иако тогаш призна дека нема дечко.

Сепак, што направи таа со нејзиниот фраер во Задруга погледнете во продолжение.

Секој паб не е ваков, но овој во Задруга е дефинитивно врел. Некогаш има врели тепачки, а некогаш врело пукање на креветот.

Учесниците на реалното шоу Александра Момчиловиќ и Иван Драгиќ во текот на ноќта ја обновија својата романса која ја започнаа во првите денови од шестата сезона на „Задруга“, а новиот почеток го прославија со интимнaa врскa која никогаш не била пожешka.

Имено, иако на почетокот на реалното шоу избегнуваа да спијат во споени кревети, за, наводно, да не се зборува за нивната интимност, тоа не ги спречи да започнат жешка средба среде кафана, која ќе сигурно многу ќе се зборува.

Александра и Иван по забавата завршија во кафеана и помирувањето го крунисаа со жешка акција. Во еден момент во пабот влегол Данијел Дениќ, среде нивната акција, кој само се прекрстил кога видел што прават и излегол надвор.

Видеото го има на повеќе српски портали, но ние ви наведовме еден од нив со линк каде што ќе можете да го видите.

Жешките сцени можете да ги погледнете на српскиот портал телеграф.рс овдe.

Кристијан Голубовиќ ја има прашано Александра колку луѓе поминала во кревет досега, а таа вели осум. Ауу, па на 21 година, осум јајца да ставам во оваа патика има да прсне, срам да ти е, рече тој смеејќи се.

На ова Александра му рече, па не е многу, знаеш ли девојки на мои години со колку мажи биле, па тие спијат со многу мажи, вели таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *