Thursday, October 5

(ВИДЕО) По Антониа, уште еден наш познат пејач ќе се жени: Прекрасно запросување во Истанбул!

(ВИДЕО) По Антониа, уште еден наш познат пејач ќе се жени: Прекрасно запросување во Истанбул!

Видеото можете да го погледнете најдолу со кликнување на линкот.

Текстот продолжува после рекламата.

Македонскиот пејач, автор и музичар Виктор Апостоловски вчеравечер пријатно ги изненади фановите.

Талентираниот битолчанец кој се прослави во шоуто „Идол“ на мошне симпатичен начин ја побара за жена девојката Милена Доневска.

Херојот од несудениот евровизиски хит „Супермен“ ја запроси саканата во Истанбул.

Додека таа се подготвуваше да му позира свртена со грб, тој го извади прстенот, клекна и веќе претпоставувате што следуваше.

Видеото погледнете го ОВДЕ (клик ТУКА)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *