Wednesday, October 4

Анастасија скршена од болка, по трагедијата се одлучи на ваков чекор

Тажна вест во семејството Ражнатовиќ

Анастасија Ражнатовиќ е недостапна на социјалните мрежи. По веста која ја објави нејзиниот сакан за загубата на нивното неродено бебе, пејачката годеактивираше својот профил на Инстаграм.

Анастасија и Гуделј/ Инстаграм

Младата Анастасија, која на Инстаграм профилот има над 1 милион следбеници, го ставила својот профил во мирување, веројатно поради потребата да е недостапна за јавноста во овие тешки моменти за неа.

Анастасија Ражнатовиќ/ Инстаграм

Извор: Нов лист

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *